Tusnád kupán a kicsik

Hétvégén, május 18.-án 10. alkalommal rendezték meg a  Tusnád kupát Tusnádfürdőn. A verseny emlékverseny is egyben, a néhai sportoló, György Gellért emléke előtt tisztelgett mintegy 200 karatéka.  A barátságoös hangulatú eseményre a Sport-All S.C. is nevezte utánpótlás csapatának néhány versenyzőjét, illetve voltak olyanok is, akiknek első külsős versenyük volt az idei.
Összesen 21 sportolónkat indítottuk, zömében 8-9 éves korosztályban, de a 10-11 éveseknél is akadt néhány. Az eredmény illetve teljesítmény biztató, ugyanis sokan még tanulhattak hibájukból vagy éppen a győztes meccsekből. Mérlegünk összesen 14 érem amelyből 5 arany-, 5 ezüst- és 4 bronzérem.
Jó előversenye volt a jövőheti WKF Magyar Bajnokságnak, ahová egyesületünk mintegy 26 sportolóját indítja a magyar bajnoki címek viadalában.