Ilyen még nem volt
Hétvégén a bodzavásári Romeo Imandi sportcsarnokban rendezték meg az ESKU Román Shotokan Karate stílus bajnokságot, ahol mintegy 25 klub 290 sportolója lépett tatatmira, a 2021-es bajnoki címekért. A Sport-All SC 19 sportolójával nevezett az idény utolsó versenyére, amely az eddigiekhez nem fogható aranyérem mennyiséget hozott. Mérlegünk összesen 14 arany-,  4 ezüst és 1 bronzérem.

TÖRÖK PANKA MINICADET-42 1
Meglepő volt számomra edzőként is -természetesen pozitív értelemben-, hogy mi lehet az oka ennek az eredményességnek, hogy összesen három döntőt veszítettünk, a többi kategóriában, ahol neveztünk mindegyiket megnyertük. Vélhetően az elmúlt bő egy évben végzett kitartó edzésmunka tükörképe lehet ez az eredmény, és mivel az idén már számos versenyen vettünk részt, így a rutint is a javunkra fordíthattuk.
Végeredményben még nem hoztunk eddig soha 14 Román Bajnoki címet, egyértelműen sikernek könyveljük el és bízunk a folytatásban.
Most egy kisebb, két hetes levezető szakasz következik majd 10 nap pihenőt követően folytatjuk a felkészülést.
Szeretnénk megköszönni a szülőknek, hogy annak ellenére, hogy zárt körű volt a verseny eljöttek szurkolni, illetve állandó támogatóinknak az Orex, Sepsiszentgyörgy Polgármesteri Hivatala, Comert Ata, a Simiro, a Maravet, a Sport Világ, a Thermo Control, a Twins Construct, a Real Job Solutions, a Papo, a Sebert Tehnologie, a Volk Automobile, a Tóth-Pál zálogház, és a Totalterm támogatását.