19. Hungarian Tatami Cup

Hétvégén november 22.-én a 19. TATAMI KUPÁN lépnek küzdőtérre a SPORT-ALL illetve SHOTO-TEAM ...
Idén 12 ország 640 sportolója és több nemzeti válogatott nevezett be a 19. Tatami-kupára, amelyet hétvégén szerveztek Budapesten. A magas színvonalú versenyen részt vettek a sepsiszentgyörgyi Shoto-Team (e­dző: Préda Csaba) és Sport-All (edző: Vass Hunor) karatékái is.
A rendkívül erős mezőnyben két bronzérmet szereztek a sepsiszentgyörgyiek: Veres Boglárka (Shoto-Team, kadét, -54 kg) és Ruzsa Balázs (Sport-All, 8–9 évesek, -37 kg) is a harmadik helyen zárta a versenyt. – A rangos esemény nyomását mindannyian éreztük, hiszen a két klub tizenhat sportolója közül csak kettőnek sikerült dobogóra állnia. A csapat többi tagja is egy-két nyert meccset mondhat magáénak, de dobogóig nem jutottak. Örülünk, hogy sikerült magasra rakni a lécet és elgondolkodtatni sportolóinkat arról, hogy még mennyi munka vár ránk. Támogatóink (Sepsiszentgyörgy Helyi Tanácsa, Ervin Impex, Lucifer, Bertis, Orex) segítségét ezúton sem hagyhatjuk említés nélkül, és természetesen a gyerekek szüleinek is köszönettel tartozunk – tájékoztatott a két edző.   1410949115_200x