17. Saishin kupa
Románia egyik legszínvonalasabb és egyben legnépesebb kupaviadalát rendezték meg Rm.Valcea-n. A már hagyományosnak számító 17. Saishin Kupára 31 sportolónkat neveztük. Összesen 32 éremmel tértünk haza, amelyből 12 arany-, 8 ezüst- és 12 bronzérem, ezzel összesítésben egyesületünk hozta a legtöbb aranyérmet a tornáról és a házigazdák után a második legeredményesebb klub lettünk.

Vasilache Adrian 8-9, -25 kg
Azon sportolóinkról sem szeretnénk megfeletkezni, akik ezennel nem állhattak dobogóra, de nagyszerű helytállást mutattak: Bernád Vivien, Daragics Viktória,Imreh István, Imreh Lóránt, Vasilache Sebastian.
Szeretnénk megköszönni a szülők hozzáállását, és hogy sokan eljöttek szurkolni-segíteni sportolóinkat, továbbá támogatóinkról: Sepsiszentgyörgy Városi Tanácsa, Orex, Mcc.
Mivel ez volt a karate szakosztály hivatalos szezonzáró versenye, kijelenthetjük, hogy egy kimagaslóan sikeres versenyidényt zártunk és ezt köszönjük a nagyszerű sportolóinknak és támogatóinknak.