Egyesületünk karate szakosztálya elérkezett a tanév utolsó versenyéhez. A június 10.-én Rm. Valcea-n megrendezendő 18. Saishin Kupára utazunk, amely Románia egyik legrangosabb és szervezésében is a legelőrehaladottabbnak számít. Egyesületünk próbára teszi az utánpótlás korú versenyzőit is, ezzel is pihenőt adva sok versenyzőjének. A versenyre szombaton hajnalban lesz az indulás, részleteket hamarosan közlünk.

Az utazás egy 50 személyes autóbusszal lesz, tehát a szabad helyek erejéig szülők is szívesen velünk tarthatnak szurkolni. A sportolóink utazási költségeit az egyesület támogatói által fedezzük. Azon szülők akik az autóbusszal utaznak egy 45 lejes utazási költséggel számoljanak. A szabad helyek mivel limitáltak, a jelentkezések sorrendjét vesszük figyelembe.

Amit a sportolóinknak fizetni kell, az a nevezési díjak, amely a következők szerint alakul:

  • 70 lej egy versenyszám esetén
  • 35 lej felár két versenyszám esetén (pl. 70+35)
  • 25 lej felár harmadik versenyszám esetén
  • 90 lej csapat kata versenyszám

Ezen díjakat az indulás alkalmával kerülnek beszedésre. Hogy ki milyen kategóriában és hány versenyszámban indul azt JÚNIUS 5.-én -hétfőn- edzésen beszéljük meg mivel június 6.-ig lehet csak nevezni ! ! !

Az általunk megkérdezett és nevezni szándékozott sportolók névsora:

Baló Hunor
Bartos Norbert
Berecki Balázs
Bernád Vivien
Bíró Tas
Daragics Viktória
Ferencz Vanda
Galiger Szilárd
Gyárfás Zsolna
Halmágyi Chanell
Halmágyi Márk
Ianculescu Zsófia
Jakab Eszter
Mantia Lilla
Már Hanna
Mezei Dominik
Muntyán Nagy Zorka
Ördögh Adrienn
Péter Máté
Ruzsa Balazs
Siklódi Máté
Tamási Panna Fruzsi
Táncos M. Richárd
Tölgyesi Gergő
Török Panka
Uzoni Hanna
Vasilache Adrian
Vasilache Sebastian
Vitályos Eszter
Zátyi Szabolcs

A verseny kiírását itt találjátok! (program, helyszín, stb.)

Amennyiben van olyan aki, a névsoron szerepel és nem venne részt a versenyen- vagy fordítva, kérem időben jelezze!

Sok sikert kívánunk!