Immáron harmadik éve, hogy a neves nemzetközi karate edző,  a spanyol Antonio Oliva Seba látogat városunkba, Sepsiszentgyörgyre. Az eddigiekben, mint a CAMP&CHAMP eseménysorozat keretein belül látogatott hozzánk - amelyet szintén egyesületünk nemzetközi szintre kiterjedő edzőtábora és felmérő versenye volt- idén viszont egy baráti látogatás keretein belül érkezik városunkba és kizárólag a Sport-All S.C. karate szakosztályának versenyzői csapatára fókuszál.

A Január 23-27 között megrendezendő szeminárium egy zártkörű esemény lesz, amelyet az Ady Endre Általános Iskola sporttermében rendezünk meg, napi két edzés formájában.

Ezen jellegű privát esemény nagy előrelépés a sportklub életében, mivel külön tudunk foglalkozni egyes küzdelembeli hiányosságunkkal, illetve támogatóink segítségével meg tudjuk engedni ennek klubon belüli finanszírozását.

Edzésprogram


Január 24, Kedd:

  • Reggeli edzés 10:00 órától
  • Esti edzés 18:00 órától

Január 25, Szerda:

  • Délutáni edzés 14:30 órától
  • Esti edzés 18:30 órától

Január 26, Csütörtök:

  • Délutáni edzés 14:30 órától
  • Esti edzés 18:30 órától

További jó felkészülést kívánunk!